Сфера діяльності:
Послуги
Посада в компанії:
Фінансовий аналітик
Розмір компанії:
Більше 1000 працівників

Як перевести в ЕДО понад 14 тисяч документів на місяць? Досвід компанії Glovo

Glovo понад 4 роки працює з електронними документами, тепер їх налічується вже 14 тисяч щомісяця. Про перехід на ЕДО та створення власної розробки — фінансового кабінету для партнерів з інтеграцією документів із «Вчасно», розповідає старший фінансовий аналітик компанії Glovo Альона Лахманюк.

Альона Лахманюк
старший фінансовий аналітик компанії Glovo
14 тисяч електронних документів щомісяця
Понад 4 роки ефективного використання ЕДО
90% партнерів компанії користуються ЕДО

Чому у Glovo вирішили перейти на ЕДО?

В 2019 році молодий стартап Glovo тільки почав завойовувати серця поціновувачів швидкої доставки. Його розвиток відбувався шаленими темпами. Щотижня до платформи приєднувалися десятки нових самозайнятих кур’єрів та ресторанів-партнерів. Оскільки Glovo завжди дотримується законодавства та прагне діяти максимально відповідально, виникла потреба у швидкому та ефективному обміні документами з усіма учасниками нашого бізнесу. В електронний вид ми перевели всі договори, додаткові угоди, первинні документи, листування з партнерами.

Ефект від «Вчасно»

Електронні документи значно скоротили час, необхідний для підписання та закриття угод з кур’єрами та партнерами. Замість друкування, підписання, сканування та надсилання фізичних документів туди-сюди, електронні документи можна підписати майже миттєво. А це сприяє загальним процесам Glovo і робить їх ефективнішими.

Зберігання та впорядкування електронних документів набагато простіше, ніж паперових. Це спрощує пошук та доступ до необхідних документів для співробітників, кур’єрів та партнерів.

ЕДО також ефективно використовувати під час перевірок. Замість того, щоб збирати фізичні документи із різних місць, сканувати, зберігати, ми просто завантажуємо файли з «Вчасно» та надаємо їх нашому інспектору для перевірки.

Які труднощі виникали під час впровадження ЕДО?

З боку наших співробітників було лише позитивне ставлення до впровадження електронного документообігу. Проте, деякі партнери ще відмовлялися від електронних підписів та вимагали традиційну паперову версію для підпису.

Але з початком локдауну в 2020 році, коли всі були змушені переходити до віддаленої роботи, електронні документи стали справжнім спасінням. Бізнес почав відчувати переваги цього процесу і швидко змінив своє ставлення до електронних документів. Зараз більше 90% наших партнерів успішно користуються ЕДО.

Нині у Glovo в паперовому вигляді поки що залишаються кадрові документи, це пов’язано з внутрішніми організаційними процесами в компанії.

Власна розробка Glovo з інтеграцією документів «Вчасно»

У Glovo є власна розробка — фінансовий кабінет для партнерів з інтеграцією документів із «Вчасно». Наші партнери можуть отримувати доступ до важливих документів у будь-який час, в будь-якому місці та на будь-якому пристрої, що допомагає зберігати контроль над справами та приймати розсудливі рішення.

У 2023-му ми формуємо у «Вчасно» понад 14 тисяч документів на місяць. До роботи із сервісом залучені більшість співробітників.

Дізнайтесь більше про «Вчасно»

Замовте консультацію!
Дізнайтесь, як впровадити електронний документообіг у вашій компанії та як завдяки електронному документообігу спростити роботу з документами.

Було корисно? Поділіться статтею